Montaże

Nasza firma świadczy usługi w zakresie szybkich montaży. Zapraszamy do kontaktu, jeśli jesteś zainteresowany: montażem drzwi, paneli, desek podłogowych i kompozytowych, mebli kuchennych, urządzeń sanitarnych i wiele innych. Dodatkowo zajmujemy się montażem bram: suwanych, skrzydłowych, garażowych. Wykonujemy także ogrodzenia, montaże przęseł i indywidualne zamówienia.

Jeśli nie wiesz, bądź nie jesteś pewien jaki materiał należy zakupić, możesz skorzystać z usługi porady fachowca. W dogodnym dla Ciebie terminie, w cenie 70 zł nasz fachowiec dojedzie do Ciebie, wykona pomiar, doradzi w kwestii doboru materiału, przygotuje wycenę na montaż. Nasza firma zajmie się zakupem materiałów, transport wraz z wniesieniem otrzymasz gratis!

Jeśli jesteś zainteresowany naszą usługą, zapraszamy do kontaktu w naszych poszczególnych punktach:

  • Warszawa, ul. Puławska 427

  • Warszawa, aleja Krakowska 102

  • Warszawa, ul. Radzymińska 166

  • Ząbki, ul. Radzymińska 303


Drzwi

port

Montaż drzwi zewnętrznych w ofercie standardowej zawiera wstępną obróbkę. Drzwi wewnętrzne dzielimy na drzwi z ościeżnicą regulowana i standardową. By jak najlepiej dopasować rozwiązanie do Państwa potrzeb zachęcamy do bezpłatnej konsultacji przed zakupem.

Panele / Deska

port

Panele podłogowe to szybki i praktyczny sposób na zmianę podłoża we wnętrzu. Bogata oferta podkładów pod panele daje wiele możliwości rozwiązań zarówno pod względem technicznym, jak również dopasowania odpowiednich materiałów do planowanego budżetu.

Meble gotowe

port

Zamawiając usługę złożenia mebli gotowych, mają Państwo również możliwość skorzystania z oferty transportowej. Zamawiając usługę kompleksową po naszej stronie pozostaje odebranie towaru z magazynu sklepu, przetransportowanie pod wskazany adres, wniesienie zamówienia oraz montaż.

Urządzenia sanitarne

port

Zajmujemy się montażem kabin prysznicowych, brodzików, parawanów szklanych, umywalek, baterii natynkowych, podtynkowych, lustra na wymiar, wanien, zlewozmywaków itp. Posiadamy doświadczenie w przeróbkach hydraulicznych, zamianach wanny na kabinę prysznicową. Doradzamy, pomagamy szukać najlepszych rozwiązań w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Bramy i ogrodzenia

port

Montujemy wszelakiego rodzaju bramy, rolety, ogrodzenia. Swoim doświadczeniem i wiedzą wspieramy klientów przy doborze produktu. Uprzednio jedziemy na pomiar i oglądamy miejsce montażu i w razie potrzeby przygotowujemy miejsce pod wykonanie usługi.

Inne - indywidualne

port

Mając wieloletnie doświadczenie w montażach i remontach niejednokrotnie mieliśmy okazję montować produkty rzadko spotykane, lub nietypowe. Jeśli szukają Państwo niestandardowego rozwiązania czy zastosowania, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej konsultacji z fachowcem i wspólnie postaramy się dopasować rozwiązanie do Państwa potrzeb.

Radzymińska 166, Warszawa

Katarzyna Radek
e-mail: katarzyna@finezjaprojekt.pl
tel.: 505–949-385

Aleja Krakowska 102, Warszawa

Sylwia Choińska
e-mail: sylwia@finezjaprojekt.pl
tel.: 572-596-457

Puławska 427,
Warszawa

Michał Rola
e-mail: michal@finezjaprojekt.pl
tel.: 505-363-608

ul.Radzymińska 303, Ząbki

Małgorzata Łukasiewicz
e-mail: malgorzata@finezjaprojekt.pl
tel.: 516-47-36-47Brzezińska 27/29,
Łódź

Martyna Ciechomska
e-mail: martyna@finezjaprojekt.pl
tel.: 798-443-988

gen. Fieldorfa "Nila" 32,
Ostrołęka

Kinga Włodarska
e-mail: kinga@finezjaprojekt.pl
tel.: 505-949-385