Remonty

Planujesz kompleksowy remont lub wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim?

Nasza firma zajmuje się kompleksowo remontami mieszkań, domów, biur, magazynów, dociepleniem poddaszy, elewacjami. Mamy bardzo bogate doświadczenie w przeprowadzaniu remontów w obiektach prywatnych a także użyteczności publicznej.

Korzystając z usługi remontu w naszej firmie otrzymujesz pomoc fachowca oraz projektanta, którzy doradzą zarówno w kwestiach technicznych jak i wizualnych. W przypadku zakupów w sklepie OBI, oferujemy wykonanie wizualizacji łazienki czy kuchni. Policzymy ilość materiału potrzebną do zakupu, zajmiemy się transportem oraz wniesieniem materiału.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą usługą, zapraszamy do kontaktu w naszych poszczególnych punktach:

  • Warszawa, ul. Puławska 427

  • Warszawa, aleja Krakowska 102

  • Warszawa, ul. Radzymińska 166

  • Ząbki, ul. Radzymińska 303


ul. Wileńska

port

W mieszkaniu przy ulicy Wileńskiej został przeprowadzony generalny remont, przy maksymalnym wykorzystaniu i wkomponowaniu materiałów, które zachowane były w jak najlepszym stanie.

ul. Berensona

port

Lokal przy ulicy ul. Berensona został zaadaptowany na kwiaciarnię. W pomieszczeniu w którym uprzednio były usługi gastronomiczne, należało odpowiednio odrestaurować ściany.

ul. Dominikańska

port

W kościele przy ulicy Dominikańskiej został wykonany sufit podwieszany w technologii farmacella. Jesteśmy jedyną firmą, która jest rekomendowana przez firmę farmacell i wykonała nowatorskie rozwiązanie technologiczne w kościele.

ul. Radzymin

port

Przy wykorzystaniu najlepszej technologii dociepleń poddaszy, wykorzystaliśmy piankę poliuretanową. Pianka ta wyróżnia się wieloma zaletami np. niska lambda przenikania ciepła oraz brak mostków termicznych.

ul. Graniczna

port

Wykonujemy również tradycyjne metody dociepleń w zależności od portfela klienta, zarówno wewnątrz inwestycji jak i na zewnątrz (elewacje). W tym przypadku wykonywaliśmy docieplanie fundamentów, docieplenie elewacji styropianem grafitowym o mniejszym współczynniku przenikania ciepła, oraz wełna mineralna.

ul. Goździków

port

Szereg prac remontowych polegających na odrestaurowaniu starego budynku biurowo - usługowego, aranżacji na potrzeby najemcy. W zakresie głównie wyburzenia ścian, przeniesienia otworów drzwiowych, podwieszane sufity armstrong.

Radzymińska 166, Warszawa

Katarzyna Radek
e-mail: katarzyna@finezjaprojekt.pl
tel.: 505–949-385

Aleja Krakowska 102, Warszawa

Sylwia Choińska
e-mail: sylwia@finezjaprojekt.pl
tel.: 572-596-457

Puławska 427,
Warszawa

Michał Rola
e-mail: michal@finezjaprojekt.pl
tel.: 505-363-608

ul.Radzymińska 303, Ząbki

Małgorzata Łukasiewicz
e-mail: malgorzata@finezjaprojekt.pl
tel.: 516-47-36-47Brzezińska 27/29,
Łódź

Martyna Ciechomska
e-mail: martyna@finezjaprojekt.pl
tel.: 798-443-988

gen. Fieldorfa "Nila" 32,
Ostrołęka

Kinga Włodarska
e-mail: kinga@finezjaprojekt.pl
tel.: 505-949-385